Un restaurant din Spania a decis să perceapă o taxă clienților care ajung să se simtă rău după ce au mâncat prea mult
Confruntat cu un număr tot mai mare de clienți care mănâncă până li se face rău, un restaurant spaniol de tip „mănânci cât vrei” a introdus o taxă suplimentară pentru excesele alimentare. Mesajul afișat de restaurantul Sushi Toro Sushi Toro, un restaurant din Gelves, în regiunea Sevilla, Spania, a atras atenția după ce a decis […]