Șoferul de tir care a facut prăpăd în Constanța ar fi suferit o criză de diabet. Polițistul care l-a lovit, anchetat
Șoferul de TIR din Oradea care a fost scos cu forța din cabină de către polițiști, după ce a lovit mai multe mașini parcate și în trafic, în municipiul Constanța, iar apoi a fugit, ar fi avut o problemă medicală. Șoferul de TIR din Oradea a lovit în total 10 vehicule, inclusiv un autobuz, și […]