PSD a furat integral un mesaj al USR si il promoveaza pe Facebook. Cu tot cu sigla USR
![](https://cdn.aktual24.ro/wp-content/uploads/2020/04/florea-610x425.jpg)
PSD Sector 5 a publicat pe pagina sa de Facebook o imagine furata de pe pagina deputatului USR Claudiu Nasui. Este o premiera in politica, pana acum niciun alt partid nu si-a facut campanie cu un mesaj pe care se afla sigla unui alt partid.
PSD Sector 5 a furat mesajul postat de Claudiu Nasui privind traseul Legii Autonomiei Tinutului Secuiesc prin Parlament. PSD a preluat imaginea cu tot cu sigla USR. PSD Sector 5 este condus de Daniel Florea, primarul sectorului.
![](https://cdn.aktual24.ro/wp-content/uploads/2020/05/Screenshot-2020-05-01-at-13.02.14.png)
Imaginea integrala postata de PSD Sector 5:
![](https://cdn.aktual24.ro/wp-content/uploads/2020/05/fb.jpg)
Citeste si: Ungurii si Ardealul. Iohannis i-a obligat pe pesedisti sa-si inghita propria otrava, odata pentru totdeauna