„I-am dau un SMS sambata seara de ‘La multi ani’ si mi-a raspuns”, a dezvaluit Dragnea.
Intrebat daca va merge la Palatul Cotroceni la ceremonia de investire a Guvernului Grindeanu, Dragnea a spus ca va fi prezent la acest eveniment. „O sa merg la ceremonia de investire a noului guvern la Palatul Cotroceni”, a spus liderul PSD.
Iti place aktual24.ro? Urmareste fluxul de stiri aktual24.ro si pe Facebook